Ćwiczenia.

3 dni temu ·

Ćwiczenia.

Grzegorz to profesjonalista, który wie jak zaangażować naszych Podopiecznych do wytrwałej pracy. Prawidłowa rehabilitacja to systematyczna i ciężka praca. Gdy masz jednak przy boku wsparcie Grzegorza z uśmiechem przychodzisz na salę.

Czytaj dalej 0

Zajęcia.

3 dni temu ·

Zajęcia.

No cóż pogoda bardziej jesienna dziś niż letnia…ale my się nie nudzimy. Katarzyna to osoba o ciepłym usposobieniu, która zawsze znajdzie pomysł na zorganizowanie ciekawych zajęć. Dla każdego coś dobrego.

Czytaj dalej 0

Pamięć.

3 dni temu ·

Pamięć.

Dziś odświeżaliśmy sobie pamięć z geografii Polski .Nasi Seniorzy rozwiązywali karty zadań. Głowa otworzyła się, pamięć uruchomiła , percepcja wzrokowa również. To był pracowity dzień. Efekty zaskakująco dobre, a uśmiech i poczucie zadowolenia ze swoich możliwości bezcenne .

Czytaj dalej 0

Videorozmowa

3 dni temu ·

Videorozmowa

W dobie dzisiejszego rozwoju i cyfryzacji, chcemy by nasi Podopieczni nie czuli się wykluczeni. Dlatego w całym Domu jest dostępne Wi-Fi. Jeśli Senior ma potrzebę skorzystania z internetu, udostępniamy taką możliwość. W każdym wieku można uczyć się nowych rzeczy i nabywać interesujących umiejętności  . Seniorzy lubią i potrzebują mieć kontakt z bliskimi jak najczęściej. Dużą popularnością cieszą się videorozmowy. Dzięki temu skracamy dzielącą nas odległość z bliskimi, co w obecnej sytuacji wydaje się bezcenne. Nawet krótka rozmowa potrafi poprawić nastrój na wiele dni.

Czytaj dalej 0

Przestronne pokoje.

2 miesiące temu ·

Przestronne pokoje.

Nasze pokoje mają ok. 27 m2 . Są przestronne. Bez progów.

Wyposażone w elektryczne łóżka, które pozwalają na wygodne dostosowanie do potrzeb. Ułatwiają także opiekę nad osobami przewlekłe leżącymi. Przy każdym łóżku zamontowany jest system do wzywania pomocy .

Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę w której znajduje się prysznic, bezpieczne siedzenie z możliwością podciągnięcia się oraz ubikacja.

Czytaj dalej 0

Kilka zasad na upalne dni.

2 miesiące temu ·

Kilka zasad na upalne dni.

Jak przystało na wakacje upały w pełni, a co za tym idzie mogą pojawić się problemy ze złym samopoczuciem związanym z przegrzaniem. Przypominamy Seniorze o kilku zasadach podczas gorących dni:

Pij więcej wody

Zakładaj lekkie, przewiewne ubrania

Pozostań w domu w godzinach największego nasłonecznienia

Zadbaj o odpowiednią temperaturę w domu

Odpoczywaj i zrezygnuj z nadmiernej aktywności.

Czytaj dalej 0

Odwiedziny.

2 miesiące temu ·

Odwiedziny.

Przypominamy Wam o możliwości odwiedzania naszych Podopiecznych w każdy dzień tygodnia. Obecnie są to spotkania bezpośrednie z czego zarówno my jak i Seniorzy bardzo się cieszymy. To zawsze doładowuje energię, gdy można porozmawiać z najbliższymi. Wspólny spacer, wymiana uśmiechów nastraja pozytywnie.

Zapraszamy Was na wspólną herbatkę.

Czytaj dalej 0

Pomoc.

3 miesiące temu ·

Pomoc.

W życiu dużą wartość stanowi pomoc drugiemu. Raz Seniorzy wykazują się ogromną samodzielnością, świeżością umysłu i sprawnością fizyczną. Innym razem wymagają nieustającej pomocy i opieki. Czasem najbliżsi nie czują się na siłach w codziennym pielęgnowaniu, wtedy przychodzimy z pomocą. Nasi opiekunowie stają na wysokości zadania w opiece całodobowej. Są do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Wiedzą jak ważne jest, by Podopieczni czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że w każdej chwili mogą liczyć na czyjeś wsparcie.

Czytaj dalej 0

Wspólne oglądanie.

3 miesiące temu ·

Wspólne oglądanie.

Mistrzostwa Europy już się rozpoczęły. Natomiast nasza drużyna zagra dziś pierwszy mecz podczas tego turnieju. Mamy możliwości by oglądać tego typu wydarzenia na naprawdę dużym ekranie .

Oczywiście każdy pokój jest wyposażony w telewizor więc każdy może oglądać to, na co ma ochotę w danym momencie .

Czytaj dalej 0

Długi weekend.

4 miesiące temu ·

Długi weekend.

Jak minął Wam długi weekend? Pogoda sprzyjała różnym aktywnościom. U nas był relaks w czystej postaci. Czas jakby się zatrzymał. Dookoła słońce, cisza i spokój. Aura Kampinosu nam sprzyja. Wspólne rozmowy , śmiechy i wspomnienia. Trochę żartów i to uczucie, że ktoś jest obok.

Czytaj dalej 0

Next posts