Muzyka w Domu Rezon.

4 tygodnie temu ·

Muzyka w Domu Rezon.

Opiekunowie jako osoby mające najbliższy kontakt z naszymi Pensjonariuszami mają za zadanie dbać 🤲 o nich i ich potrzeby. Mają czuwać nad ich bezpieczeństwem. Pomagają im i słuchają. Są życzliwi i serdeczni. A oto Piotr, każdy chciałby mieć Go w swoim zespole. Mężczyzna o złotym sercu 💛. Pełen ciepła, potrafiący nawiązać kontakt nawet z najbardziej opornym i skrytym Seniorem.

Czytaj dalej 0

Spotkanie opłatkowe.

4 tygodnie temu ·

Spotkanie opłatkowe.

Za nami rodzinne 👨‍👨‍👧‍👦 spotkanie opłatkowe w Domu Seniora Rezon. Mieliśmy okazje gościć najbliższych naszych Mieszkańców. Wspólna modlitwa 🙏 z błogosławieństwem naszych księży. Życzenia przy opłatku oraz ponad dwu godzinny czas śpiewania 👨‍🎤 razem kolęd przy muzyce na żywo 🎸🎼. Dziękujemy wszystkim bliskim naszych Seniorów za przybycie i stworzenie tej wspaniałej świątecznej atmosfery 😘🎄🎀.

Czytaj dalej 0

Psycholog i logopeda.

4 tygodnie temu ·

Psycholog i logopeda.

Na zakończenie roku chcemy przybliżyć Wam raz jeszcze nasz personel 👩👨‍🦰👩‍🦱🧔. Są to dla nas szczególni ludzie, bez których nie udałoby nam się stworzyć tak dobrej atmosfery w naszym Domu. Dziś przedstawiamy Wam Kasię – z wykształcenia 👩‍🎓 psycholog i logopeda. Jest osobą serdeczną. Otwarta na innych 🤲. Z ogromną wiedzą i pomysłami jak aktywizować Mieszkańców. Jej zajęcia nigdy nie są nudne. Na zajęciach potrafi sprawnie łączyć terapię ręki 👉👇✍️ z aromaterapią, czy logopedią 👅. Podczas spotkań dba zarówno o sprawność mówienia, koncentrację, pamięć 🧠 jak i krótką gimnastykę 🤸‍♀️🤸‍♂️. Jeśli widzi, że któryś z podopiecznych ma słabszy dzień, zawsze gotowa do wsparcia psychicznego.

Czytaj dalej 0

Opieka medyczna.

2 miesiące temu ·

Opieka medyczna.

Nasi Seniorzy są pod stałą opieką medyczną. Chcemy by ich jakość zdrowia i ogólnego samopoczucia była jak najlepsza 😊. Jeśli nasi mieszkańcy są zadowoleni, ich sposób myślenia o sobie i ich codziennych dysfunkcjach zmienia się. Dlatego systematycznie są podawane im leki. Chodzą na rehabilitację, czy terapię zajęciową. Dbamy by regularnie sprawdzać parametry ciśnienia, ekg czy poziomu cukru we krwi.

Czytaj dalej 0

2 miesiące temu ·

Pamiętaj 👉 bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wiemy, że powierzacie nam swoich najbliższych, bo nam zaufaliście. Jesteśmy wyposażeni w 36 kamer 📽. Na bieżąco monitorujemy cały Dom oraz przyległy mu teren. Wszystko w trosce o naszych Podopiecznych. Nietypowe sytuacje mogą przytrafić się każdemu.

Czytaj dalej 0

Spektakl z okazji Święta Niepodległości.

2 miesiące temu ·

Spektakl z okazji Święta Niepodległości.

W tym roku cieszy nas ogromnie aktywność dzieci 🧒👦👩‍👧‍👦. Kolejna grupa, tym razem z gminnego przedszkola „Akademia pod dębowym liściem” – Laski, odwiedziła nas ze spektaklem muzyczno – recytatorskim z okazji Święta Niepodległości. Grupa „Zajączki” – dzieci z grupy 6 latków 🐰🐰.

Czytaj dalej 0

Jesienne róże.

2 miesiące temu ·

Jesienne róże.

Spotkanie „Jesienne Róże” ❤️💛🧡 z okazji Światowego Dnia Seniora. Zainicjowane zostało przez pracowników hotelu Mercure Grand – Warszawa.
Rozmowy, poczęstunek, muzyka 20-lecia międzywojennego…

Czytaj dalej 0

Historia łączy pokolenia.

2 miesiące temu ·

Historia łączy pokolenia.

W dniu wczorajszym odwiedziły nas dzieci z przedszkola nr 327 „Kolorowa Kraina” na Bielanach z Warszawy.
Przygotowały wraz z opiekunami występ z okazji Dnia Niepodległości 🇵🇱. Spektakl muzyczno – recytatorski w wykonaniu przedszkolaków z grupy „Jeżyki” – 4-latki 🦔🦔.

Czytaj dalej 0

Odwiedziny

3 miesiące temu ·

Odwiedziny

W naszym Domu goście oraz mieszkańcy mają dostęp do kawy ☕️, herbaty czy wody w dowolnej chwili. Na każdym piętrze znajduje się pomieszczenie kuchenne, gdzie można przygotować napoje. Jesteśmy otwarci na bliskich naszych Seniorów.

Czytaj dalej 0

Spacer

3 miesiące temu ·

Spacer

Pogoda za oknem różna. Raz słońce, innym razem deszcz. Jednak najważniejsza jest pogoda ducha 🙃. Nasze Panie uśmiechnięte nie zapominają o spacerze na świeżym powietrzu. Łapią ostatnie promienie słońca 🌤. Krótkie pogaduchy w takim towarzystwie, każdemu wyjdą na zdrowie 👫. I pamiętajcie – nie ma złej pogody na spacer, należy tylko dobrać odpowiedni strój 👢🧣🧤🌂. Zapraszamy Was do wspólnego spacerowania z Waszymi Seniorami i w gronie znajomych 👫. Pozdrawiamy!

Czytaj dalej 0

Next posts