”Jest w ciele ludzkim zdolność wyrażania miłości, tej miłości, w której człowiek staje się darem.”

Jan Paweł II

Cele działalności Domu Opieki Rezon

Dom Opieki Rezon w Laskach zapewnia swoim podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. O satysfakcję wszystkich mieszkańców dba zaangażowany personel, który jest gotowy nieść pomoc każdemu pensjonariuszowi.  Sugerujemy różne rozrywki oraz pomysły na spędzanie czasu wolnego, pomagamy w rozwoju fizycznym i duchowym. To wszystko sprawia, że Dom Seniora Rezon to miejsce godne zaufania. Potwierdzeniem są pochwały oraz rekomendacje, jakie wystawiają nam rodziny oraz sami pensjonariusze.

Nasza oferta dla Państwa prywatny dom opieki Warszawa / Laski

Obiekt

Rezon to obiekt nowoczesny, w którym stosujemy sprawdzone metody opieki czy terapii osób starszych. Kluczem jest indywidualne podejście oraz ukierunkowanie na potrzeby każdego pensjonariusza. Dzięki temu, że nasz Dom Opieki dysponuje rozbudowanym zapleczem do ćwiczeń i wypoczynku możemy zagwarantować komfortowy pobyt. Szereg funkcjonalności podnosi jakość życia, a panujące u nas warunki zbliżone są do domowych.

Nad bezpieczeństwem wszystkich podopiecznych Domu Opieki Rezon czuwa system monitoringu oraz system umożliwiający wezwanie pomocy. Jest on nieoceniony w rozmaitych codziennych sytuacjach, zwłaszcza tych nietypowych, wymagających szybkiej reakcji.

Tylko 15 minut drogi samochodem od Domaniowskiej, 20 minut od Lotniska Okęcie

Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób starszych o mniejszej sprawności ruchowej. Życzliwy personel, intuicyjne systemy elektroniczne, pomieszczenia zaadaptowane na sale do rehabilitacji oraz udogodnienia do poruszania się w pokojach i łazienkach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Dom Seniora Rezon był ostoją spokoju oraz bezpieczeństwa.