Rezon – dom opieki o wysokich standardach.

4 lata temu · · 0 comments

Rezon – dom opieki o wysokich standardach.

Aby wybrać właściwy Dom Seniora należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy:
– czy odwiedzając Dom przyjemnie pachnie? Ma to znaczenie, ponieważ jest to jeden z podstawowych elementów dbania o czystość Seniorów i całego Domu.
– czy w cenie pobytu jest rehabilitacja? U nas każdy Senior ma dostosowaną rehabilitacje do własnych potrzeb, a jej rezultaty są bardzo dobre.
– czy nie ma barier architektonicznych? Brak progów, elementy ostre zabezpieczone przed ewentualnym upadkiem, barierki na korytarzach ułatwiające poruszanie.

– czy działa system wzywający pomoc? To ważne by Senior czuł się bezpiecznie i miał możliwość wezwania pomocy w każdej chwili. Nad bezpieczeństwem naszych Seniorów czuwają dodatkowo opiekunowie i system monitorujący, by szybciej reagować na różne sytuacje.
– czy Dom proponuje zajęcia dodatkowe dla Seniorów? Dla nas terapia zajęciowa to dbałość o umysł naszych Podopiecznych. Chcemy by zachowali dobrą kondycję fizyczną i umysłową jak najdłużej.
– czy Dom posiada własną kaplicę? Dla wielu Seniorów to bardzo ważny aspekt życia. U nas msza święta jest odprawiana co niedzielę oraz w każde święta.
– czy Dom ma własną kuchnię i ile jest posiłków? Prawidłowa dieta dla Seniorów z pachnącymi domowymi obiadami utrzymuje ich w lepszej kondycji. W naszym Domu są 4 posiłki dziennie oraz napoje do dyspozycji w każdym momencie dnia.
Chcemy, by nasi Podopieczni czuli się u nas komfortowo a ich potrzeby były zaspakajane. Rezon to pewność działania. Czujemy się odpowiedzialni za każdego naszego Mieszkańca.

_________________________________________________
Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 538 814 351.

Similar posts